fbpx
Club Smederij Logo

Programma

uitgelichte events

SKATEBÅRD + TJADE + BELLA | 8 JAAR CLUB SMEDERIJ

  • 18:00 - 23:00

  • Club

  • event
Tickets

August

Le Jardin | 20 augustus

  • Sat 20 Aug

  • 15:00 – 23:00

  • Tuin

  • event

Gratis

PETRA'S LAST SUMMER '22 KILO SALE

  • Sat 27 Aug

  • 12:00 – 19:00

  • Club

  • event

Gratis

Le Jardin | 27 augustus

  • Sat 27 Aug

  • 15:00 – 23:00

  • Tuin

  • event

Gratis

September

Skatebård + Tjade + Bella | 8 jaar Club Smederij

  • Fri 2 Sep

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

Le Jardin | 3 september

  • Sat 3 Sep

  • 15:00 – 23:00

  • Tuin

  • event

Gratis

Vroeg Pieken

  • Fri 9 Sep

  • 20:00 – 00:30

  • Club

  • event
Tickets

St. Paul's Best Kept Secrets

  • Fri 16 Sep

  • 22:00 – 03:00

  • Club

  • event
Tickets

Herrie Met Gerrie

  • Sat 17 Sep

  • 23:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

Break Even #2

  • Thu 29 Sep

  • 21:00 – 02:00

  • Kleine Zaal

  • event
Tickets

IMPLOAD 13 jaar

  • Fri 30 Sep

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

October

Revolution

  • Sun 2 Oct

  • 16:00 – 00:00

  • Club

  • event
Tickets

Suspicious

  • Fri 7 Oct

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

DE SCHUURMAN

  • Sat 8 Oct

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

Skream (4H set)

  • Sat 15 Oct

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

In & Out presents: Casual Gabberz

  • Sat 29 Oct

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

November

Yung Internet + Ome Omar + Spacekees & meer

  • Fri 25 Nov

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets

December

Yung Bae + DUCAT

  • Fri 2 Dec

  • 22:00 – 04:00

  • Club

  • event
Tickets